fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet lokal 53m2 tek Vizion Plus

150.000 euro
Rruga Don Bosko,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet lokal 53m2 tek Vizion Plus. Ndodhet ne katin perdhe ne pjesen e brendshme te kompleksit. Ka energji 3-fazore, sistem aspirimi dhe sistem audio te instaluar. Ka punime shume cilesore. Eshte me dokument te rregullt hipotekor (eshte njesi). Eshte perdorur si bar-kafe, por mund te perdoret edhe per lloje te tjera biznesi. Shitet 150 mije euro. Pranohet edhe kembim me hyrje banimi. Per me shume info, na telefononi.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 418 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Don Bosko
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20845
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 53 m2
Dhomat: 1
Tualete: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available
walscore70 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

850.000 Euro
348 m2
sipërfaqja
26 Korrik, 2022
krahasoni

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
krahasoni

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
2 Shkurt, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni