fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet toke 4.4 Dynym ne Qeparo, Vlore

100 Euro/m2
Qeparo, Vlore,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 4238 m2 Toke ne Bregdet, Qeparo, Vlore. Toka eshte me certifikate, me emertim kullote, dhe ndodhet e shtrire ne bregdet, poshte Rruges Nacionale Vlore – Sarande. Ndodhet shume afer ndertimeve te tjera ne bregdet, me mundesi zgjerimi te zones urbane, pa shkuar ne fshatin Qeparo. Ka pamje te mrekullueshme te te gjithe Gjirit te Borshit e me tej.

Çmimi 100 Euro/m2

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Shikime Total: 449 , Shikime Sot 1 

Adresa: Qeparo, Vlore
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43517
Çmimi: 100 Euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 4.438 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 4.438 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2400m2 truall ne Bregdet, Qeparo Vlor...

130 euro/m2
2.400 m2
sipërfaqja
21 Gusht, 2020
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni