fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet Vile 3 Katshe, Dhermi, Vlore

360.000 Euro
Dhermi, Vlore, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje vile 3 katshe ne Dhermi, Vlore. Vila ndodhet ne anen e siperme, buze rruges nacionale Vlore – Sarande. Ka pamje te mrekullueshme te gjithe bregdetit te Dhermiut. Vila ka nje truall prej 350 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi 240 m2.

Kati i Pare eshte i organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi dhe nje banje. Kati i Dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi secila me banjen dhe ballkonin e vet. Kati i trete ka nje sallon, nje dhome gjumi, nje banje dhe verande. Ka edhe 4 vende parkimi ne podrum.

Shitet me 1500 euro/m2

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Shikime Total: 535 , Shikime Sot 6 

Adresë: Dhermi, Vlore
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43526
Çmimi: 360.000 Euro
Sipërfaqja e pronës: 240 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 350 m2
Dhoma: 7
Dhoma : 5
Tualete: 4
Kate Totale: 3
Çatia: Yes
Statusi: Available
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni