fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Tokë për shitje në Petrela, Tiranë

20 për m2
Petrela,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Toka ndodhet në një luginë prapa Kështjellës së Petrelës. Kjo tokë ka pozitë të mirë për ndërtimin e vilave, ose ndonjë qëllim tjetër. Është shumë e pastër dhe zonë e qetë. Distanca nga Qendra e Tiranës është 15 km.

Shikime Total: 1,955 , Shikime Sot 2 

Adresa: Petrela
Qyteti:
Vend: Albania
Id E Pronës: 19071
Çmimi: 20 për m2
Sipërfaqja e Pronës: 13.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 1800m2 toke ne Lanabregas me 50euro/m...

50 euro per m2
1.800 m2
sipërfaqja
6 Maj, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni