fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Tokë për Shitje në Tapizë

16 për m2
Kruja,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Toka ndodhet në pjesën veriore të liqenit Tapiza. Kjo tokë ka një pamje shumë të bukur, dhe pozitë e bukur për ndërtimin e vilës. Ndodhet pranë Rrugës Kombëtare Tiranë – Fushë Krujë (1 km). Distanca nga Tirana është 14 km. Preferohet të shitet e gjithë sipërfaqja.

Shikime Total: 1,630 , Shikime Sot 8 

Adresa: Kruja
Qyteti:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 19067
Çmimi: 16 për m2
Sipërfaqja e Pronës: 12.000 m2
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni