fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Truall ne Dhermi per zhvillim (% dhe shitje)

110 euro/m2
Dhermi,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet per zhvillim nje truall rreth 8000m2. Eshte i ndare ne nje parcele 5531m2 qe jepet per ndertim me perqindje, dhe nje parcele 2200m2 qe shitet me 110 euro/m2. Mund te negociohet per menyren e bashkepunimit.
Ndodhet ne zone te studiuar ku lejohet ndertim vilash dhe hotelesh deri ne 3 kate. Koeficenti i intensitetit eshte 0.4.
Eshte ne ane te nje rruge kryesore ne Drimades, ne Dhermi. Distanca nga Deti eshte 250 metra.
Zona eshte ne zhvillim te shpejte dhe me perspektive.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Shikime Total: 1,140 , Shikime Sot 2 

Adresa: Dhermi
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 24666
Çmimi: 110 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 2.200 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 5.531 m2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shiten 2 hektare truall ne Drimade, Dhermi m...

80 euro per m2
20.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
9 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 1000m2 truall ne Drimade, Dhermi me 1...

110 euro per m2
1.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
9 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 7200m2 truall ne Dhermi me 130euro/m2

130 euro per m2
7.200 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
9 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni