fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Voskopoja Villa

1.600 për m2
Voskopoja,
shto tek të preferuarat

Voskopoja Villa

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Voskopoja Villa është një vilë luksoze me tre yje në Voskopojë, Korçë. Ka 4 dhoma gjumi, sallon, 2 banjo, 2 ballkone, dhoma te tjera sherbimi dhe nje garazh. Ka një mobilje luksoze. Ajo ka një pamje të bukur.

Shikime Total: 1,446 , Shikime Sot 12 

Adresa: Voskopoja
Qyteti:
Vend: Albania
Id E Pronës: 19043
Çmimi: 1.600 për m2
Sipërfaqja e Pronës: 245 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: Available
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni