fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Voskopoja Villa

1.600 për m2
Voskopoja,
Shto te të preferuarat

Voskopoja Villa

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Voskopoja Villa është një vilë luksoze me tre yje në Voskopojë, Korçë. Ka 4 dhoma gjumi, sallon, 2 banjo, 2 ballkone, dhoma te tjera sherbimi dhe nje garazh. Ka një mobilje luksoze. Ajo ka një pamje të bukur.

Shikime Total: 608 , Shikime Sot 1 

Adresë: Voskopoja
Qyteti:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19043
Çmimi: 1.600 për m2
Sipërfaqja e pronës: 245 m2
Dhoma : 4
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Krahasoni