fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra
kërkim i avancuar

Pronat – Rendit sipas

Shitet 1558m2 truall ne Fortuz, Tirane

9.500.000 leke te reja
October 14, 2020
krahaso
Shitet

Shiten dy kapanone ne Autostraden Tirane-Dur...

4.000.000 euro
November 12, 2019

Shitet 1ha toke bujqesore ne Lushnje 300 lek...

3.000.000 leke te reja
February 8, 2020
krahaso

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
February 1, 2022
krahaso

Palma Villa

1.800.000 për m2
1.648 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 26, 2018
krahaso
Shitet

Shitet vile prane Lokal Qesaraka

1.200.000 euro
6
dhoma
4
tualete
450 m2
sipërfaqja
October 28, 2019

Shitet 5738m2 Truall Industrial ne Rrugen Na...

950.000 euro
alba-gerveni
June 29, 2020
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
March 28, 2022
krahaso

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

350.000 Euro
1
tualete
103 m2
sipërfaqja
September 7, 2021
krahaso

Okazion: Shitet 1170m2 truall tek Vilat Gjer...

350.000 euro
alba-gerveni
August 28, 2019
krahaso

Shitet vile tre katshe ne Yzberisht

320.000 euro
5
dhoma
3
tualete
418 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
October 29, 2019
krahaso

Shitet apartament 240m2 prane Kristal Center

260.000 euro
3
dhoma
2
tualete
240 m2
sipërfaqja
May 11, 2021
krahaso

Shitet 1600m2 truall ne Autostraden Tr-Dr.

200.000 euro
1.600 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
January 19, 2021

Shitet shtepi-hotel 12 dhoma ne SUTOMORE, MA...

170.000 euro
alba-gerveni
August 15, 2020
krahaso

Shitet 500 m2 truall pranë Shkollës Bajram C...

170.000 euro
alba-gerveni
October 9, 2019
krahaso

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në...

165.000 euro
1
tualete
85 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
September 21, 2019
krahaso

Shitet Apartament 195m2 prane Teleferikut

160.000 euro
4
dhoma
2
tualete
195 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
January 31, 2020
krahaso

Shitet shtepi dykatshe ne Qender te Kombinat...

160.000 euro
4
dhoma
4
tualete
222 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
November 1, 2019
krahaso

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Bota...

155.000 euro
2
dhoma
1
tualete
150 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
November 15, 2018
krahaso

Shitet apartament 2+1 dhe garazh mes Bllokut...

155.000 euro
2
dhoma
2
tualete
108 m2
sipërfaqja
January 27, 2022

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

150.000 euro
alba-gerveni
December 21, 2019

Krahasoni