click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Apartament luksoz me qera , Ambasador 3

1.000 EUR/muaj
Ambasador 3,
add to favorites
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera tek Ambasador 3 ne katin e 7-te.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndenjeje ku eshte dhe kuzhina e gatimit, dhome gjumi

dhe nje garderob e vecuar me hapsira perdorimi. Ka dy tualete nje qendrore dhe nje brenda dhomes se gjumit.

Gjithashtu ka dhe nje depo qe do perdoret dhe si lavanteri. Eshte i ndricuar gjate gjithe kohes per shkak te pozicionit te hyrjes.

Pozicionuar ne nje nga godinat me te preferuara per banim ne kryeqytet. Cdo lloj fasiliteti eshte prane jush.

Hyrja eshte e paperdorur me pare dhe te gjitha mobiljet jane te reja.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Ambasador 3
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Shqipëri
ID e Prones: 20033
Çmimi: 1.000 EUR/muaj
Dhomat: 2
Dhomat e Gjumit: 1
Banjot: 2
balcony
ballkon
kuzhine
ashensor
walscore91 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare
Okazion

Jepet me qira apartament 2+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
140 m2
Madhësia
November 23, 2020

Alba Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 48380
Email:albagerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso