click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë
Pamja nga Google Street

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

650 €/muaj
Shyqyr Brari, ,
add to favorites

Apartament luksoz me qera, Kopshti Botanik

Telefon:
Email:albagerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik.
Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne:
2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel.
Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja.
Brenda apartamentit do te gjeni qetesine dhe komoditetin e duhur.
Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj.
Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, me pamje te lagjes perreth
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendres tregtare TEG dhe autostrades Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Shyqyr Brari
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20208
Çmimi: 650 €/muaj
Sipërfaqja e Banesës: 140 m2
Dhomat e Gjumit: 2
Banjot: 2
Total Floors: 1
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
walscore53 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare
Okazion

Jepet me qira apartament 2+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
140 m2
Madhësia
November 23, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso