click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Jepet me qira 443m2 ambient biznesi tek Liqeni Thate

1.500 Euro
Liqeni i Thatë, ,
add to favorites

Kris Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 73 149
Email:kris@marsial.com.al

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira 443 m2 ambient biznesi qe ndodhet ne nje pallat te ri ne buze te Liqenit te Thate. Eshte perdorur si punishte akullore, por mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Ka gjenerator per te siguruar energji te vazhdueshme. Eshte ambient shume i paster. Eshte organizuar ne dy kate (kati pare dhe kati dyte).

Jepet me 1500 euro ne muaj. Per me shume info na telefononi.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Liqeni i Thatë
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20771
Çmimi: 1.500 Euro
Sipërfaqja e Banesës: 443 m2
Banjot: 1
Roofing: Yes
Status: Available

Listime të Ngjashme

Jepet me qira ambient biznesi 120m2 ne Bllok

1.000 euro/muaj
alba-gerveni
February 6, 2020

Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok

500 euro/muaj
alba-gerveni
December 20, 2019
compare
Qira

Jepet ambient biznesi me qira prane Gardes

400 euro/muaj
1
banjo
60 m2
Madhësia
July 12, 2019
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso