klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Jepet me qira apartament 1+1 tek Botaniku 350euro/muaj

350 euro/muaj
Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje apartament 1+1 me ballkon, ne katin e dyte te nje pallati te ri ngjitur me Kopeshtin Botanik. Ka pamje te mrekullueshme, qetesi dhe ajer te paster. Eshte e mobiluar shume bukur. Ka siperfaqe 72m2. Lirohet ne fund muajit Nentor.
Jepet me 350 euro/muaj.
Per me shume info na kontaktoni.

Adresë: Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 41244
Çmimi: 350 euro/muaj
Madhësia e pronës: 72 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjat: 1
Total Floors: 1
Roofing: Yes
Status: Available
furnished
pamje panoramike
mobilim
ashensor

Listime të ngjashme

krahasoj

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
banjot
51 m2
madhësia
kris-gerveni
March 3, 2021
krahasoj

Jepet me qira apartament 2+1+2b 270 euro ne ...

270 euro/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjot
97 m2
madhësia
February 25, 2021
krahasoj
Kontraktuar

Jepet me qira apartament 3+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
3
dhoma gjumi
2
banjot
140 m2
madhësia
November 23, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni