klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Jepet me qira hyrja 142m2 (1+1) tek Ambasador 2

1.200 euro ne muaj
Sheh Ahmet Pazari
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira hyrje 1+1 me siperfaqe 142m2 me mobilim shume te mire. Eshte ne zonen elite prane Parkut te Liqenit Artificial te Tiranes. Ndodhet ne katin e peste tek Abasador 2, prane Stadiumit Air Albania. Ne pronesi te hyrjes jane edhe dy vende parkimi ne garazh. Preferohen kliente te vendit apo te huaj dhe me kontrata afatgjate.
Jepet me 1200 euro ne muaj. Per me shume info na kontaktoni.

Cel. : 0698973149

Adresë: Sheh Ahmet Pazari
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 20926
Çmimi: 1.200 euro ne muaj
Madhësia e pronës: 142 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjat: 1
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të ngjashme

krahasoj

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
banjot
51 m2
madhësia
kris-gerveni
March 3, 2021
krahasoj

Jepet me qira apartament 2+1+2b 270 euro ne ...

270 euro/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjot
97 m2
madhësia
February 25, 2021
krahasoj

Jepet me qira apartament 1+1 tek Botaniku 35...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
banjot
72 m2
madhësia
November 24, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni