click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Jepet me qira hyrje 1+1 ne Rr. Barrikadave

300 euro ne muaj
Rruga e Barrikadave, ,
add to favorites

Jepet me qira hyrje 1+1 ne Rr. Barrikadave

Telefon:
Email:albagerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje hyrje 1+1 qe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Hyrja eshte e mobiluar bukur dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Ka edhe ballkon. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie.Cmimi 300 euro ne muaj. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Rruga e Barrikadave
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Shqipëri
ID e Prones: 20937
Çmimi: 300 euro ne muaj
Sipërfaqja e Banesës: 51 m2
Dhomat: 2
Dhomat e Gjumit: 1
Banjot: 1
Garages: Yes
walscore90 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare
Okazion

Jepet me qira apartament 2+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
140 m2
Madhësia
November 23, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso