click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Jepet me qira hyrje 1+1 tek Fusha e Aviacionit

27.000 leke/muaj
Shkolla Dhora Leka, ,
add to favorites

Kris Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 73 149
Email:kris@marsial.com.al

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje hyrje 1+1 e mobiluar me siperfaqe 75m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile perballe Shkolles “Dhora Leka”. Vila eshte e rrethuar dhe me nje porte te jashtme te perbashket me nje familje qe jeton ne katin e pare te saj. Ka vend parkimi. Hyrja ka nje dhome ndenje te madhe, nje dhome gjumi, aneks gatimi, banje dhe ballkon i madh. Dhoma e gjumit eshte nga ana e nje kopeshti me qetesi dhe pasterti.
Preferohet te jepet per afatgjate dhe vetem per familje. Jepet me 27 mije leke ne muaj. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Shkolla Dhora Leka
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20824
Çmimi: 27.000 leke/muaj
Sipërfaqja e Banesës: 75 m2
Dhomat: 2
Dhomat e Gjumit: 1
Banjot: 1
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
walscore64 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare
Okazion

Jepet me qira apartament 2+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
140 m2
Madhësia
November 23, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso