click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Jepet me qira nje hyrje 85m2 per 30 mije leke prane Ish-Stacionit te Trenit

30.000 leke ne muaj
Rruga Ferit Xhajko, ,
add to favorites

Kris Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 73 149
Email:kris@marsial.com.al

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje hyrje 85m2 qe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane Ish-Stacionit te Trenit. Hyrja eshte 1+1 por me nje ambient te vogel qe mund te perdoret si dhome femijesh mund te pershtatet per 2+1. Eshte perdorur per banim dhe per zyre gjithashtu. Eshte pjeserisht e mobiluar. Ndodhet ne nje pozicion shume te kerkuar, ngjitur me Gjykaten e Krimeve te Renda dhe vetem 5 minuta larg nga Qendra e Tiranes. Jepet me 30 mije leke ne muaj.
Per me shume info na telefononi ne 0698973149

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Rruga Ferit Xhajko
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20981
Çmimi: 30.000 leke ne muaj
Sipërfaqja e Banesës: 85 m2
Dhomat: 3
Dhomat e Gjumit: 2
Banjot: 1
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
walscore66 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare
Okazion

Jepet me qira apartament 2+1, 140m2 per 25....

25.000 leke te reja/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
140 m2
Madhësia
November 23, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso