klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Jepet vile 3 katshe me qira tek Komuna e Parisit

1.200 euro ne muaj
Rruga Komuna e Parisit, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje vile tre katshe tek Komuna e Parisit (prane Qendres Kristal).Vila ka gjithsej 445m2 ndertim dhe nje truall 300m2 te rrethuar, me dy porta. Ka 6 dhoma gjumi, dy sallone, 4 banja, dy dhoma gatimi dhe dy veranda. Ka edhe nje bodrum 25m2. Ne oborrin e viles mund te parkohen 4 makina. Vila eshte pjeserisht e mobiluar. Ka punime te vecanta dhe cilesore. Ndodhet ne nje zone te kerkuar. Qiraja mujore eshte 1200 euro, me kusht qe tatimet ndaj shtetit te paguhen nga qiramarresi.
Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Adresë: Rruga Komuna e Parisit
Qyteti:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 20946
Çmimi: 1.200 euro ne muaj
Madhësia e pronës: 445 m2
Dhoma: 10
Dhoma gjumi: 6
Banjat: 4
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
walscore94 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të ngjashme

krahasoj

Jepet me qira Apartament 1+1, Laprakë

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
banjot
51 m2
madhësia
kris-gerveni
March 3, 2021
krahasoj

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me ...

850 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
banjot
220 m2
madhësia
February 28, 2021

Jepet me qira Vile 3 katshe tek Medreseja

1.500 euro/muaj
alba-gerveni
January 21, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni