click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Kapanon 660m2 tek Qafa e Kasharit jepet me qira

2.800 euro ne muaj
Kashar,
add to favorites

Kris Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 73 149
Email:kris@marsial.com.al

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Kapanon ne Autostrade ngjitur ne Rrugen dytesore. Ndodhet pas Karburant KASTRATI prane Qafes se Kasharit. Siperfaqja eshte 660m2 plus 70m2 zyra kati i dyte. Ka dy tualete dhe ambiente te tjera ndihmese. Siperfaqja e Truallit eshte 1300m2 i shtruar i gjithi me beton. Kapanoni eshte i gjate 48 metra dhe 14 metra i gjere. Lartesia eshte 8 metra. Ka dy porta kryesore Eshte i ndertuar me sanduic 5 centimetra te gjere. Eshte i sapo ndertuar dhe jepet per here te pare.
Jepet me 2800 euro ne muaj (i negociushem).
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Kashar
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 21033
Çmimi: 2.800 euro ne muaj
Sipërfaqja e Banesës: 660 m2
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available

Listime të Ngjashme

compare
Qira

Jepen me qira dy kapanone ne Autostraden Tir...

2.50 euro/m2
November 7, 2019
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso