click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 to 150.000.000

Other Features
Advanced Search

0 to 150.000.000

Other Features

Kapanon 660m2 tek Qafa e Kasharit jepet me qira

2.800 euro ne muaj
Kashar,
add to favorites

Kris Gerveni

Phone:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Jepet me qira Kapanon ne Autostrade ngjitur ne Rrugen dytesore. Ndodhet pas Karburant KASTRATI prane Qafes se Kasharit. Siperfaqja eshte 660m2 plus 70m2 zyra kati i dyte. Ka dy tualete dhe ambiente te tjera ndihmese. Siperfaqja e Truallit eshte 1300m2 i shtruar i gjithi me beton. Kapanoni eshte i gjate 48 metra dhe 14 metra i gjere. Lartesia eshte 8 metra. Ka dy porta kryesore Eshte i ndertuar me sanduic 5 centimetra te gjere. Eshte i sapo ndertuar dhe jepet per here te pare.
Jepet me 2800 euro ne muaj (i negociushem).
Per me shume info na telefononi ne +355698973149

Address: Kashar
City:
State/County:
Country: Albania
Property Id: 21033
Price: 2.800 euro ne muaj
Property Size: 660 m2
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
walscore0 / Car-Dependent more details here

Similar Listings

compare

Jepet me qira 250m2 ambient biznesi prane PE...

500 euro/muaj
250 m2
size
kris-gerveni
January 25, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 to 150.000.000

    Other Features
  • Instagram

  • Facebook

Compare