klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 ne Berxulle, Tirane

30 euro per m2
Bërxullë, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 12000m2 toke dhe truall ku perfshihet dhe nje shtepi e vjeter. Toka eshte pjeserisht fushe dhe pjeserisht koder. Ndodhet brenda fshatit Berxulle. Ka rruge te gjere te asfaltuar deri tek shtepia. Shtepia eshte e rrethuar me mure (pjeserisht edhe me rrjete teli). Ka porte te madhe ne rrugen kryesore. Ne vazhdim eshte toka ne fushe dhe ne koder. Ka dokumente te rregullta ligjore.
Mund te perdoret per ndertim vilash ose per cdo lloj aktiviteti tjeter.
E gjithe toka (perfshire edhe shtepine) shitet me 30 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149.

Adresë: Bërxullë, Albania
Qyteti: ,
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 42290
Çmimi: 30 euro per m2
Madhësia e pronës: 12.000 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 12.000 m2
Total Floors: 1
Roofing: Yes
Status: Available

Listime të ngjashme

krahasoj

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
madhësia
kris-gerveni
February 23, 2021
krahasoj

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
madhësia
February 8, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni