klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Shitet 1200m2 truall ne Qafen e Kasharit

80.000 euro
Qafa e Kasharit, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 1200m2 truall ne anen Jugore te Qafes Kasharit. Eshte i rrethuar bukur me mur guri dhe me kangjella. Ka pozicion te zgjedhur dhe me pamje shume te bukur. Shume i pershtatshem per ndertim vile.
Eshte me dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet 80000 euro.
Per me shume info, na kontaktoni.

Adresë: Qafa e Kasharit, Tirane
Qyteti:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 42226
Çmimi: 80.000 euro
Madhësia e pronës: 1.200 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 1.200 m2
Total Floors: 1
Roofing: Yes
Status: Available
Property Document Type: Me Certifikate

Listime të ngjashme

krahasoj

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
madhësia
kris-gerveni
February 23, 2021
krahasoj

Shitet 3200m2 truall per 80mije euro pas Cit...

80.000 euro
3.200 m2
madhësia
kris-gerveni
January 19, 2021
krahasoj

Shitet 1600m2 truall ne Autostraden Tr-Dr.

200.000 euro
1.600 m2
madhësia
kris-gerveni
January 19, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni