klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Shitet 130 m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan 3

1.200 euro per m2
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet një dyqan 130m2 në katin e Parë të një kompleksi të ri banimi, i cili është ndërtuar përballë Spitalit Amerikan 3.
Dyqani është i sapo përfunduar dhe mund të përdoret e përshtatet për çdo lloj biznesi . Kompleksi ofron edhe Ambiente të tjera tregtare për shitje. Janë me dokumente të rregullta. Çmimi është 1200 euro/m2.
Për më shume informacion na kontaktoni në numrin e Tel +355698973149.

Adresë: Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 42346
Çmimi: 1.200 euro per m2
Madhësia e pronës: 130 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 130 m2
Total Floors: 1
Roofing: Yes
Status: Available

Listime të ngjashme

krahasoj

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
banjot
35 m2
madhësia
February 25, 2021
krahasoj

Shitet 60m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan...

1.500 euro per m2
60 m2
madhësia
February 11, 2021
krahasoj

Shitet 48m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan...

1.500 euro per m2
48 m2
madhësia
February 11, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni