click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet 1ha truall ne Autostrade Tirane-Durres

45 euro/m2
Hidrosanitare Sinani, Durres,
add to favorites
Shitet
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1 hektar truall ne Zonen Industriale (prane Kompleksit SINANI) ne Autostraden Tirane-Durres. Trualli eshte i lire dhe i rrethuar ne pjesen me te madhe te tije. Ka linje elektrike, linje uji te pijshem, dhe kanale per kullimin e ujrave. Shitet me cmim me te lire se zona. Cmimi 45 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Hidrosanitare Sinani, Durres
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 20532
Çmimi: 45 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 10.000 m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1 hektar truall ne Zonen Industriale (prane Kompleksit SINANI) ne Autostraden Tirane-Durres. Trualli eshte i lire dhe i rrethuar ne pjesen me te madhe te tije. Ka linje elektrike, linje uji te pijshem, dhe kanale per kullimin e ujrave. Shitet me cmim me te lire se zona. Cmimi 45 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Hidrosanitare Sinani, Durres
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 41165
Çmimi: 45 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 10.000 m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1 hektar truall ne Zonen Industriale (prane Kompleksit SINANI) ne Autostraden Tirane-Durres. Trualli eshte i lire dhe i rrethuar ne pjesen me te madhe te tije. Ka linje elektrike, linje uji te pijshem, dhe kanale per kullimin e ujrave. Shitet me cmim me te lire se zona. Cmimi 45 euro/m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Hidrosanitare Sinani, Durres
Qytet:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 41167
Çmimi: 45 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 10.000 m2

Listime të Ngjashme

Shitet 4353m2 toke ne Bregdet prane Fshatit ...

15 euro/m2
alba-gerveni
September 16, 2020

Okazion: Shitet 12000m2 truall me 40 euro/m2...

40 euro/m2
alba-gerveni
August 21, 2020

Shitet vile tre katshe ne Shen Vlash Durres

150.000 euro
alba-gerveni
December 21, 2019
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso