klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Shitet 3 hektare toke prane Panto Resort ne Fikas, Tirane. me 30 euro/m2

30 euro per m2
Fikas-Mangull, Albania, ,
Shto te të preferuarat
Okazion

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje toke 30 000m2 ne Fikas, prane Panto Resort. Ka pozicion shume te bukur ne nje koder te ulet. Eshte e pershtatshme per te ndertuar vila apo ndertime te tjera per agrobiznes. Ndodhet shume afer komplekseve te vilave te TEG-ut. Ne zone ka vila dhe biznese te tjera, (si Republika e Futbollit etj). Eshte me dokumente te rregullta ligjore. Ka rruge deri ne parcele.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 30 euro/m2.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Adresë: Fikas-Mangull, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 41838
Çmimi: 30 euro per m2
Madhësia e pronës: 30.000 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 30.000 m2
Total Floors: 1
Roofing: No
Status: Available

Listime të ngjashme

krahasoj

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
madhësia
kris-gerveni
February 23, 2021
krahasoj

Shitet 2530m2 toke ne Qafen e Kasharit me 30...

30 euro per m2
2.530 m2
madhësia
February 17, 2021
krahasoj

Shitet 1200m2 truall ne Qafen e Kasharit

80.000 euro
1.200 m2
madhësia
February 5, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni