click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Botanik

155.000 euro
Kopeshti Botanik , ,
add to favorites

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Botanik

Telefon:
Email:albagerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje hyrje prane Kopshtit Botanik me nje siperfaqe 150m2.

Apartamenti eshte I pajisur me oxhak, me system ngrohje dhe ftohje chiller. Ka tarrace dhe ballkon.

Eshte I kompletuar me gjithcka. Ne dipozicion ka dhe nje garazh personal qe ndodhet ne katin e dyte me dy dritare. Garazhi ka siperfaqe 31m2 dhe eshte me qepen me pult.

Cmimi I negociushem.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Kopeshti Botanik
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Shqipëri
ID e Prones: 20147
Çmimi: 155.000 euro
Sipërfaqja e Banesës: 150 m2
Dhomat: 3
Dhomat e Gjumit: 2
Banjot: 1
fireplace
washer and dryer
balcony
parket
kuzhine
ashensor
walscore56 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare
Pronë e Re

Shitet hyrje 2+1 ne Qender prane Prokurorise...

1.650 euro/m2
2
dhoma gjumi
2
banjo
112 m2
Madhësia
October 11, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso