klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

SHITET Apartament 3+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

96.000 Euro
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat
Okazion

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Apartament 3+1+2+1 S=113m²

Apartamenti është pjesë e një kompleksi prestigjioz në zonën më të kërkuar rrishtazi të Tiranës. Ndodhet në kat të 6 banimi dhe përbëhet nga 3 dhoma gjumi, njëra me WC me dritare brenda, Dhoma e ndenjes me dalje në Ballkon, dhe Wc të 2-të. Orientimi është Jug-lindje dhe dritaret e bollshme ofrojnë dritë natyrale 12 muaj viti!

Apartamenti është në fazën përfundimtare dhe i banueshëm brenda Verës 2021. Kompleksi AlbEdil ofron punime tepër cilësore dhe zhvillim urban të kompleksit me akses të dedikuar për banorët, shërbimet, hapësira të gjelbëruara, e garazhde.

Apartamenti ndodhet vetëm pak minuta larg unazës së qëndrës së qytetit dhe pranë qëndrës më të madhe të tregëtimit me shumicë e pakicë të mallrave të ndryshme. Na kontaktoni për një vizitë pranë kompleksit!

Adresë: Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 42423
Çmimi: 96.000 Euro
Madhësia e pronës: 113 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 113 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjat: 2
Total Floors: 1
Bathrooms: 2
Roofing: Yes
Structure Construction: Concrete
Status: Available

Listime të ngjashme

krahasoj

Shitet apartament 1+1 ne Ali Demi 48mije eur...

48.000 euro
1
dhoma gjumi
1
banjot
53 m2
madhësia
kris-gerveni
March 3, 2021
krahasoj

Shitet Apartament 2+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
2
dhoma gjumi
2
banjot
127 m2
madhësia
February 28, 2021
krahasoj

Shitet Apartament 3+1 Pallati Moxart, Qëndër...

1.700 Euro/m²
3
dhoma gjumi
2
banjot
137 m2
madhësia
February 28, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni