klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera
kërkim i avancuar

0 te 150.000.000

Karakteristika te tjera

Shitet dyqan tek Kompleksi GRAND 47m2 per 65 000 euro

65 Euro
Kompleksi GRAND, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet një dyqan në kat të parë në mes të Kompleksit GRAND nga ana Jugore. Siperfaqja 47 m2. Është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi.
Është me dokumente të rregullta ligjore.
Shitet nën çmimin e zonës.
Çmimi 65 000 Euro
Për më shumë informacion na kontaktoni.

Adresë: Kompleksi GRAND
Qyteti:
Zona:
Shteti / qarku:
Vendi: Albania
Id e Pronës: 42317
Çmimi: 65 Euro
Madhësia e pronës: 47 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 47 m2
Banjat: 1
Total Floors: 1
Roofing: Yes
Status: Available
Property Document Type: Dokumenta Të Rregullta

Listime të ngjashme

krahasoj

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
banjot
35 m2
madhësia
February 25, 2021
krahasoj

Shitet 60m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan...

1.500 euro per m2
60 m2
madhësia
February 11, 2021
krahasoj

Shitet 130 m2 dyqan perballe Spitalit Amerik...

1.200 euro per m2
130 m2
madhësia
February 11, 2021
  • Kërkim i Avancuar

    0 te 150.000.000

    Karakteristika te tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni