click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet hyrje 2+1 ne Qender prane Prokurorise se Pergjithshme

1.650 euro/m2
Rruga Qemal Stafa, ,
add to favorites

Kris Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 73 149
Email:kris@marsial.com.al

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet hyrje 2+1+2banjo+ballkon me siperfaqe 112.4m2. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri prane Prokurorise se Pergjithshme ne Rrugen QEMAL STAFA. Ka orientim Jug-Veri. Ka pozicion shume te kerkuar prane Qendres se Tiranes. Ndodhet edhe prane Pazarit te Ri. Eshte e mobiluar bukur. Ka punime cilesore. Ambienti rreth pallatit eshte i thurur dhe me infrastrukture te mire, te paster dhe te gjelberuar. Eshte e pershtatshme per banim por edhe per ta perdorur per biznes.
Shitet me 1650 euro/m2. Cmimi i diskutueshem.
Per me shume info na telefononi ne +355698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Rruga Qemal Stafa
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 33084
Çmimi: 1.650 euro/m2
Sipërfaqja e Banesës: 112 m2
Dhomat: 3
Dhomat e Gjumit: 2
Banjot: 2
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available
banjot: 1
walscore92 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Apartament prane Zogut Zi, 2+1 160m2 ...

130.000 euro
2
dhoma gjumi
2
banjo
160 m2
Madhësia
alba-gerveni
January 4, 2021
compare

Shiten dy apartamente 1+1 tek Qyteti Nxenesi...

120.000 euro
2
dhoma gjumi
2
banjo
128 m2
Madhësia
kris-gerveni
December 22, 2020
compare
Okazion

Shitet apartament 2+1 prane OXHAKUT per 52 5...

52.500 euro
2
dhoma gjumi
1
banjo
59 m2
Madhësia
October 26, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso