click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet hyrje 2+1 prane OXHAKUT per 52 500 euro

52.500 euro
Xhanfize Keko, ,
add to favorites

Kris Gerveni

Telefon:+ (355) 69 89 73 149
Email:kris@marsial.com.al

Më Kontaktoni

Interesim Rreth Pronës

Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet hyrje 2+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Hyrja eshte e rinovuar teresisht duke instaluar pajisje elektrike dhe hidraulike shume cilesore. Gjithcka eshte vendosur e re, dyert, dritaret, parketi, pllakat, etj. Eshte e mobiluar shume bukur.
Shitet 52 500 euro. Cmimi i padiskutueshem.
Per me shume info, na telefononi +355698973149

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Xhanfize Keko
Qytet:
Sipërfaqje:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 38921
Çmimi: 52.500 euro
Sipërfaqja e Banesës: 59 m2
Dhomat: 3
Dhomat e Gjumit: 2
Banjot: 1
Garages: Yes
Roofing: Yes
Status: Available

Listime të Ngjashme

compare
Pronë e Re

Shitet hyrje 2+1 ne Qender prane Prokurorise...

1.650 euro/m2
2
dhoma gjumi
2
banjo
112 m2
Madhësia
October 11, 2020

Shitet nje papafingo prane KMY ne Yzberisht ...

85.000 euro
alba-gerveni
September 5, 2020
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso