click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Tokë për shitje në Bistrica, Sarandë

1.90 për m2
Bistrica,
add to favorites
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Toka është vendosur në një kodër pranë fshatit Bistrice. Kjo tokë ka një pozitë shumë të mirë për fermën e paneleve diellore dhe çdo qëllim tjetër, për shkak të klimës së përkryer me shumë ditë me diell. Ndodhet pranë Rrugës Kombëtare Sarandë – Gjirokastër. Ekzistojnë dy stacione hidrocentrale dhe linja transmetimi me tension të lartë. Distanca nga qyteti i Sarandës është 13 km.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Bistrica
Qytet:
Shteti: Shqipëri
ID e Prones: 19082
Çmimi: 1.90 për m2
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso