fbpx

Rezultatet e kërkimit tuajkrahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament 2+1, Rruga Plazhit, Durrës

110.000
2
dhoma gjumi
1
banjo
105 m2
Sipërfaqja
24 Qershor, 2024
krahasoni
Ekskluzive

Ekskluzive – Jepet me qira Njësi shërbimi – ...

1.800 Euro /Muaj (neto)
0
dhoma gjumi
2
banjo
150 m2
Sipërfaqja
28 Maj, 2024
krahasoni
Ekskluzive

Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

153.600
3
dhoma gjumi
2
banjo
128 m2
Sipërfaqja
5 Prill, 2024
krahasoni
OKAZION

Shitet Apartament Modern 3+1, Lungomare, Vlo...

2.500 €/m²
3
dhoma gjumi
2
banjo
145 m2
Sipërfaqja
2 Prill, 2024
krahasoni
OKAZION

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
Sipërfaqja
21 Korrik, 2023
krahasoni
Listim i Ri!

2 Garsoniere në Shitje në Lungomare, Vlora

117.500 Euro
1
dhoma gjumi
1
banjo
47 m2
Sipërfaqja
18 Qershor, 2024
krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

110.000
2
dhoma gjumi
2
banjo
107 m2
Sipërfaqja
26 Maj, 2024
krahasoni

Shitet PRONA ..: Shtepi & dy Magazina

1.100.000
5
banjo
1.200 m2
Sipërfaqja
19 Mars, 2024
krahasoni
Rezervuar

Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

Euro/m²
1
dhoma gjumi
1
banjo
65 m2
Sipërfaqja
17 Janar, 2024
krahasoni

SHITEN 2 DYQANE NE QENDER TE ELBASANIT

100 Euro
2
banjo
130 m2
Sipërfaqja
13 Tetor, 2023

Prona Me Qira

krahasoni
Listim i Ri!

Jepet me Qira apartament 2+1, Astir, Tiranë

550 €/muaji
2
dhoma gjumi
2
banjo
120 m2
Sipërfaqja
20 Qershor, 2024
krahasoni
Ekskluzive

Ekskluzive – Jepet me qira Njësi shërbimi – ...

1.800 Euro /Muaj (neto)
0
dhoma gjumi
2
banjo
150 m2
Sipërfaqja
28 Maj, 2024
krahasoni
Listim i Ri!

Dubleks me qira 3+1+3 + Parkim, Kodra e Diel...

1.300 Euro /Muaj (neto)
3
dhoma gjumi
3
banjo
170 m2
Sipërfaqja
26 Qershor, 2024
krahasoni
Listim i Ri!

Jepet me qira Apartament 2+1 + Garazh

700 Euro /Muaj (neto)
2
dhoma gjumi
1
banjo
78 m2
Sipërfaqja
alban
26 Qershor, 2024
krahasoni
Kontraktuar

Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Ti...

35.000 Lek / muaji
2
dhoma gjumi
1
banjo
87 m2
Sipërfaqja
24 Maj, 2023
krahasoni

Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bos...

500 Euro / muaji
2
dhoma gjumi
1
banjo
104 m2
Sipërfaqja
21 Maj, 2023
krahasoni

Jepet me qira Kapanon 500m2 me 1500euro/muaj

1.500 euro/muaj
2
banjo
500 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
28 Prill, 2023
krahasoni
Kontraktuar

Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir...

430 Euro / muaji
2
dhoma gjumi
2
banjo
110 m2
Sipërfaqja
14 Prill, 2023
krahasoni
Kontraktuar

Jepet me Qira Apartament, Rruga Dervish Hima...

1.500 Euro / muaji (neto)
2
dhoma gjumi
2
banjo
126 m2
Sipërfaqja
24 Mars, 2023
krahasoni
Kontraktuar

Jepet me qira Apartament 2+1, Residenca Oasi...

600 Euro / muaji
2
dhoma gjumi
2
banjo
110 m2
Sipërfaqja
23 Mars, 2023

Lista e pronave Sipas Qyteteve

Tiranë

155 Listime

Saranda

3 Listime

Durrës

17 Listime

Korça

2 Listime

Lushnjë

6 Listime

 Vlorë

14 Listime

Ju prezantojmë me

Agjentët  tanë

alban demirxhiu
Inxhinier Ndërtimi / Rivlerësues / Konsulent Pronash
Konsulent Pronash dhe Investimesh
Broker / Arkitekte

Listime Falas

Tashmë mund të regjistroheni falas në faqen tonë. Krijoni një llogari online tek Agjensia MARSIAL, dhe logohuni për të publikuar pronat tuaja pranë agjensisë tonë. Pasi verifikoheni ju mund te silleni si agjent ose si perdorues i thjeshtë në këtë faqe. Pronat tuaja pasi postohen do të jenë subjekt i marketingut nëpërmjet faqes tona. Terma dhe Kushtet do të diskutohen privatisht sipas rastit.

Jemi të Drejtëpërdrejtë

Pronat që janë publikuar nga individë në faqen tonë janë subjekt i verifikimit nga agjensia dhe mbajmë përgjegjësi për rifreskimin dhe verifikimin e ç’do informacioni që listimi të jetë sa më i qartë. Mundohemi t’ju vijmë në ndihmë me konsulencën dhe aftësitë tona në treg duke ju përmbajtur edhe sloganit tonë se çdo veprim i agjensisë do të jetë drejtpërdrejtë në interes të klientit.

Jemi të Shpejtë

Përshtatemi shpejt, Veprojmë shpejt, me vëmendjen e duhur ndaj detajeve dhe kujdesemi me profesionalizëm që çdo eksperiencë pranë agjensisë tonë të jetë një udhëtim premtues, i frytshëm dhe i këndshëm nga të dyja palët.

Regjistrohuni

Ofertë

Si Përdorues i Portalit tonë ju jepet mundësia të regjistroni pronën dhe ta menaxhoni atë vet.

Regjistrimi është falas, sëbashku me tarifat e ndërmjetësimit

Vetëm për 3 Pronat e para!

Pasi jeni Anëtarësuar pranë Agjensisë sonë Termat dhe Kushtet ndryshojnë në varësi të tipit të përdoruesit (agjent apo individ) dhe numrit të pronave.

Logohuni

Partneret Tane
National Association of Realtors, Global
NAR Global
Shoqata Kombëtare e Ndërmjetësve të Pasurive të Paluajtshme
NAREA
European Association of Real Estate Professionals
CEPI

Krahasoni