klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra
kërkim i avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Rreth Nesh

Marsial Real Estate Agency është një firmë me shërbim të plotë të pasurive të paluajtshme që ofron zgjidhje që plotësojnë nevojat komplekse të kompanive dhe individëve. Ne u shërbejmë klientëve tanë në gjetjen e pronave për qira ose shitje, ndërtesa, magazina, apartamente, dyqane dhe tokë. Ekipi ynë ka një përvojë solide në pasuri të patundshme. Aftësia profesionale e ekspertëve tanë, u mundëson klientëve tanë të krijojnë një pamje më të plotë të tregjeve vendore dhe të marrin vendime të mirë-informuara.

Agjentët tanë

Alban Demirxhiu
Inxhinier / Vlerësues / Konsulent Pronash
Konsulent Pronash dhe Investimesh
Themeluese / Arkitekte
  • Kërkim i Avancuar

  • Regjistrohuni per te marre te rejat me te fundit nga MARSIAL

    Mund t'ju ndihmojmë më shumë nëse na tregoni per cfare jeni te interesuar!

Krahasoni