fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër
Kërkim i Avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Blog

MARSIAL Real Estate x Global Real Extate Fair Tirana

eXplore. Discover. Own. Eksploro. Zbulo. Posedo. Nën këtë moto vjen, për herë të parë në Shqipëri, panairin ndërkombëtar të Pasurive të Paluajtshme Global Real Extate Fair 2024, i cili mbahet në Piram [më shumë]
nga Alban Demirxhiu
Qer 10, 2024

Pse ju nevojitet një Agjent Pronash?

Të ndihmoheni dhe të asistoheni në të gjitha hapat e shitje/blerjes apo marrje/dhënies me qira nga një agjent pronash është shumë e nevojshme. Tregu i pasurive të paluajtshme është gjithmonë e në rrit [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Pri 05, 2023

Vlera e ndërtimeve të reja në Tiranë!

-Kush i blen dhe përse janë kaq të shtrenjta ato? Çmimi i apartamenteve në Tiranë në 5 vitet e fundit ka pësuar rritje në vlerën 30-40 % për ndërtimet në qendër dhe 10% për ato në periferi. Në ndërtim [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Jan 15, 2021

Agjensia MARSIAL është e hapur për bashkëpunim!

Agjensia MARSIAL, po kërkon hapësira bosh për zhvillim ose hapësira të ndërtuara për rizhvillim, të tipit tokë truall, tokë Ara, Kullota, Pyje, troje komplekse etj… Ne pranojmë çdo sfidë. Kjo nuk do t [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Jan 16, 2020

Koha për të mbështetur evolucionin imobiliar!

TIRANE – Në biseda mes miqsh, çështja e trajtimit të temave me natyrë sociale duket sikur shkon në kah të kundërt me problematikat e ditës. Por kjo nuk është arsye për të qenë kondrapedal me realiteti [më shumë]
nga Alba Gerveni
Nën 14, 2018

Rritet sërish çmimi i apartamenteve në Tiranë, ja çmim...

Muaji i parë i vitit duket se ka shënuar rritje çmimesh të pasurive të paluajtshme, në linjë me pritshmëritë e ndërtuesve. Në komplekset në ndërtim e sipër në Rrugën e Kavajës, punimet janë intensive. [më shumë]
nga Alba Gerveni
Nën 07, 2018
  • Reset Password

  • Kerkim i Avancuar

  • Këmbe Monedhë

  • Shikime

    Loading

  • Newsletter

    Mund t'ju ndihmojmë më shumë nëse na tregoni per cfare jeni te interesuar!

Krahasoni