fbpx
Kërkim I Avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Rreth Meje

Alban Demirxhiu vjen pranë agjensisë MARSIAL, me një background të pasur eksperiencash në zhvillimet urbane dhe ndërtim! Ka mbaruar Studimet për Inxhinieri Ndërtimi, profili Konstruktor, dhe ka punuar për më shumë se 12 vjet si urbanist në rang qeverisje vendore. Eksperienca e tij gjen zbatim tek grupi ynë si konsulent në zhvillim, investim, vlerësim, projektim dhe ndërtim pronash. Ai është konstruktor dhe vlerësues i liçensuar!

Shikime Total: 1,524 , Shikime Sot 3 

Detajet e Kontaktit

Telefonit: 00355672062483
Në faqen e internetit: www.marsial.com.al

Më Kontaktoni

Listimet e Mia

krahasoni
OKAZION

Jepet me qira, Zyrë 3+1, 100m2, Rr. Durrësit...

550 Euro/muaj
1
tualete
100 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
krahasoni

Shitet 2000m2 truall ne Qafen Kasharit Tira...

50 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
11 Nëntor, 2021
krahasoni

Shiten 3 hektare truall industrial ne Mezez,...

35 euro/m2
30.000 m2
sipërfaqja
11 Nëntor, 2021
krahasoni
Shitur

Shitet Apartament 2+1, 85 m2, Tiranë

85.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
85 m2
sipërfaqja
26 Tetor, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Kerkim i Avancuar

  • Exchange

  • Shikime

    Shikime Total: 1,525 , Shikime Sot 4 

Krahasoni