fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Street View
Kërkim i Avancuar

Jepet me qira Apartament 2+1 + Garazh

700 Euro /Muaj (neto)
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, ,
shto tek të preferuarat
Listim i Ri!
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Jepet me qira apartament (2+1+1) plus garazh, pranë Prokurorisë së Tiranës.
Vendndodhja eshte ndër më të kërkuarat pasi ndodhet vetë 5 minuta nga qendra e Tiranës.
Organizohet nga një dhomë ndjenje, dy dhoma gjumi, nga të cilat njëra matrimolinale dhe tjetra për një fëmijë ose për studio, si dhe një banjo.
Brenda çmimit përfshihet dhe një garazh.
Ambienti ndodhet ne katin e pestë, me pamje nga rruga kryesore.
Mobilimi i ri dhe modern per nje jetese komode.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Loading

Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarkut:
Zip: 1001
Shtet: Shqipëria
Id E Pronës: 45310
Çmimi: 700 Euro /Muaj (neto)
Sipërfaqja E Pronës: 78 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 78 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
ID E Pronës: AL5007
Kati: Pestë
Kate Totale: 9
Garazh: Po / i dedikuar
Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Ashensor
Parkim
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

Krahasoni