fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament 2+1, Rruga Plazhit, Durrës

110.000
Rruga e Plazhit, Durrës, ,
shto tek të preferuarat

Alban Demirxhiu

Telefoni:00355672062483
Email:alban.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Në rrugën e Plazhit, pranë Hotel Florida, 200 m nga bregu i detit Adriatik, shitet Apartament i përbërë nga 2 dhoma 1 Kuzhinë, 1 Tualet, 1 Ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m² dhe ka planimetri të rregullt. Ka një sallon të madh me Ballkon ‘me orientim drejt jug- perëndimit.

  Apartamenti është i pabanuar më parë dhe është i pamobiluar. Ai ndodhet në katin e katërt të një Pallati të ndërtuar në Vitin 2001. Pallati ka Ashensor. Zona është rezidenciale-turistike. Është lagje e mirë-sistemuar dhe që ofron të gjitha shërbimet gjatë gjithë Vitit.

  Apartamenti është me dokumenta të rregullta.

  Çmimi është €110000, i padiskutueshëm!

  Loading

  Adresa: Rruga e Plazhit, Durrës
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 45283
  Çmimi: 110.000
  Sipërfaqja E Pronës: 105 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 105 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 1
  Kati: 4
  Kate Totale: 8
  Garazh: Jo
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Ballkon
  Pllaka
  Ashensor

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet apartament 2+1, Pisha e Bute, Durres ...

  65.000 euro
  2
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  81 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  9 Mars, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni