fbpx
Kërkim i Avancuar

Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tiranë

153.600
Rruga 29 Nëntori, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shiten 4 Apartamente modern 3+1+2+2 tek Kompleksi Akses Tirana, pranë Sheshit Shqiponja, në hyrjen Veri – Perëndimore të Tiranës.
Apartamentet organizohen në:
– një sallon ndenjeje së bashku me ambjentin e ngrënies pak të veçuar, me dalje në ballkon,
– tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet më vete dhe një ballkon, dhe
– një tualet i përbashkët.

Prona tip ka një siperfaqe prej 128 m² nga ku 114.05 Apartamenti dhe 13.95 m² sipërfaqe të përbashkëta.

Apartamentet ndodhen në:

-1. Katin e 6-të, Apartamenti 3.62

-2. Katin e 8-të, Apartamenti 3.82

-3. Katin e 5-të, Apartamenti 4.52

-4. Katin e 7-të, Apartamenti 4.72

Orientimet e apartamenteve janë Jug-Lindje.

Secili Apartament ka gjithashtu të rezervuar një post parkimi në nivelin -1 të kompleksit.
Pallati është në ndërtim, në fazë shtresa-finitura, dhe parashikohet të bëhet i banueshëm brenda 2024.
Kompleksi garanton cilësi të lartë ndërtimi si:
– Fasadë e ventiluar (Mbrojtje kundër lagështisë, Qëndrueshmëri, Mbrojtje kundër zhurmave, Rezistente ndaj zjarrit);

– Vetrata Termike (Xham i 3-fishtë, Efikastiet i lartë energjetik, Siguri, Prakticitet, Reduktim i zhurmave);

– Xhama Struktural në fasadë (Vetrata që zgjaten deri në dysheme, Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës, Diellëzim përgjatë gjithë vitit).

Kompleksi Akses Tirana është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. Projekti  përbëhet prej 8 objektesh të cilat përfshijnë objekte banimi e shërbimi dhe një godinë të dedikuar vetëm për zyra dhe shërbime tregtare. Hapësira rekreative dhe të gjelbërta të shtrira në sipërfaqe dhe lartësi që mundësojnë ndërlidhje midis banimit, biznesit dhe zyrave. Parkim nëntokësor dhe ambiente teknike të zhvilluara në dy kate nëntokë (rreth 760 poste parkimi). Apartamente të projektuara me një standart të lartë dhe stil bashkëkohor.

Sëbashku me apartamentin shitet dhe një post parkimi i detyrueshëm ne vlerën 15.000€.
Çmimi 1200 €/m².

Loading

Adresa: Rruga 29 Nëntori
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 45026
Çmimi: 153.600
Madhësia E Pronës: 128 m2
Prona Madhësia Lot: 128 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
ID E Pronës: MA0062
Kati: 6
Kate Totale: 10
Garazh: 1
Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Ballkon
Parket
Pllaka
Ashensor
Parkim
walscore51 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament Modern 2+1, Rezidenca Diel...

279.900 Euro
2
dhoma gjumi
2
banjo
120 m2
madhësia
31 Janar, 2024
krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament 1+1, Rezidenca Diellon, Ti...

1.900 Euro/m2
1
dhoma gjumi
1
banjo
61 m2
madhësia
silva
31 Janar, 2024
krahasoni
Listim i Ri!

Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

2.000 Euro/m²
1
dhoma gjumi
1
banjo
65 m2
madhësia
17 Janar, 2024

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni