fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament Modern 3+1, Lungomare, Vlorë

2.500 €/m²
Lungomare, Vlorë, ,
shto tek të preferuarat
OKAZION

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet një Apartament modern në Lungomare, Vlorë, vendi ideal për të jetuar dhe investuar në një jetë të larmishme pranë qytetit dhe detit.
  Apartamenti ka një sipërfaqe prej 145 m². Ai përbëhet nga dy dhoma gjumi të rehatshme, një kuzhinë moderne me sallon, një sallon të veçuar, dy tualete, dhe një ballkon tërheqës me pamje të mahnitshme të detit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor.
  Vetëm 200 metra larg nga bregu i detit! Ju mund të shijoni ditët në plazh dhe shëtitjet në shëtitoren e Lungomares, duke përjetuar një stil jetese tërheqës. Apartamenti është i pajisur me mobilje të zgjedhura me kujdes dhe deri në detaje me arkitekt, ndaj është gati për t’u jetuar menjëherë.
  Nëse jeni në kërkim të një jetese cilësore dhe elegante, apo dhe të një investimi cilësor, kjo është një ofertë unike për ju.
  Mos e humbni këtë mundësi për të jetuar në një nga zonat më të dëshirueshme të bregdetit të Vlorës.

  Loading

  Adresa: Lungomare, Vlorë
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 45023
  Çmimi: 2.500 €/m²
  Sipërfaqja E Pronës: 145 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 145 m2
  Dhomat: 4
  Dhoma gjumi: 3
  Tualete: 2
  ID E Pronës: MA00029
  Kati: 8
  Kate Totale: 10
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Pamje Panoramike
  Parket
  Pllaka
  Mobilim
  Kuzhine
  Ashensor
  Ajer i Kondicionuar
  Pamje nga Deti
  Planimetri
  sipërfaqja: 132 m² m2
  dhoma: 4
  banjot: 2
  Planimetri

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet Apartament 2+1, Vlorë

  2
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  67 m2
  Sipërfaqja
  1 Gusht, 2023
  krahasoni

  Shitet Apartament 1+1, 68m2, Kompleks Vilash...

  Duke filluar nga... 2.500 Euro / m2
  1
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  68 m2
  Sipërfaqja
  30 Gusht, 2022
  krahasoni

  Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

  500.000 euro
  200 m2
  Sipërfaqja
  28 Mars, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni