fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
Rruga Shefqet Ndroqi, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Phone:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet shtëpi 1 kat-she pranë Senatoriumit, Sauk, Tiranë. Shtëpia është e përbërë nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine dhe 1 tualet. Gjurma e shtëpise është 144 m2. Trualli i shtëpise është 300 m2. Brenda truallit ka dhe një magazinë të vecuar prej 27 m2. Shtëpia ka oborr të bollshëm përpara i cili lejon parkimin deri ne 3 automjete. Shtëpia eshte ndertimi i 10 viteve te fundit. Aksesohet me Verandë dhe ka planimetri të rregullt të dhomave. Të gjitha ambientent e banimit kanë ndricim dhe ajrosje natyrale. Prona ndodhet në  pjesën e sipërme, Jugore të kodrës së Saukut. Ndodhet shumë pranë Senatoriumit dhe ka një pozicion të favorshem dhe te aksesueshëm edhe për përdorime të tjera si p.sh. klinika dhe hotel ditor. Plani urbanistik parashikon edhe lejimin e shtimit të 1 ose 2 kateve sipas nevojës tuaj. Ndodhet vetem 10 min nga qendra e Tiranës dhe 6 min larg Tirana East Gate.

  Per nje informacion të mëtejshëm apo një vizitë në pronë na kontaktoni!

  Loading

  Address: Rruga Shefqet Ndroqi
  City:
  Area:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Albania
  Property Id: 44783
  Price: 180.000 Euro
  Property Size: 144 m2
  Property Lot Size: 300 m2
  Rooms: 4
  Bedrooms: 3
  Bathrooms: 1
  Kati: 1
  Kate Totale: 1
  Garazh: Po
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Veranda
  Pamje Panoramike
  Oborr
  Pllaka
  Mobilim
  Parkim
  walscore10 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

  10.000 leke te reja/m2
  1.500 m2
  size
  kris-gerveni
  16 Shkurt, 2023
  krahasoni

  Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

  336.000 euro
  2.800 m2
  size
  kris-gerveni
  21 Tetor, 2022
  krahasoni

  Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

  5.000 leke te reja/m2
  975 m2
  size
  8 Qershor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni