fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Jepet me Qira apartament 2+1, Astir, Tiranë

550 €/muaji
Rruga Mikel Maruli, Tiranë, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Astir
  Apartamenti është i mobiluar, me të gjitha komoditetet për një jetesë bashkëkohore.
  Është i organizuar në 1 Dhomë ndenje me oxhak, ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon të mbyllur dhe të shfrytëzuar në dhomë gatimi (kuzhinë) e ngrenie jo-formale, ambient tharje, verandë e gjelbëruar.
  Apartamenti është pjesë e një kompleksi rezidencial të ndërtuar 15 vitet e fundit, ndodhet në katin e 8 dhe të fundit dhe aksesohet me ashensor.
  Zona është shumë e preferueshme për banim. Ndodhen fare pranë të gjtha shërbimet e nevojshme si dyqane, restorante, palestra, supermarkete, farmaci, shkolla, qendra kursesh etj.. Zona ofron gjithashtu mundësi parkimi rezidencial ose parkime të mbyllura me qira.
  Preferohen qiramarres familjarë dhe afatgjatë!

  Loading

  Adresa: Rruga Mikel Maruli, Tiranë
  Qyteti:
  Zona:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 45266
  Çmimi: 550 €/muaji
  Sipërfaqja E Pronës: 120 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 120 m2
  Dhomat: 2
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 2
  Kati: 8
  Kate Totale: 8
  Garazh: Jo
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Oxhak
  Veranda
  Dhome Tharje
  Pamje Panoramike
  Mobilim
  Kuzhine
  Ashensor
  Ajer i Kondicionuar
  Garazh të përbashkët
  walscore68 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  Kontraktuar

  Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Ti...

  35.000 Lek / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  87 m2
  Sipërfaqja
  24 Maj, 2023
  krahasoni

  Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bos...

  500 Euro / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  104 m2
  Sipërfaqja
  21 Maj, 2023
  krahasoni
  Kontraktuar

  Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir...

  430 Euro / muaji
  2
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  110 m2
  Sipërfaqja
  14 Prill, 2023
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni