fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira Apartament 2+1, Vila L2, Astir, Tirane

430 Euro / muaji
Bulevardi Kasharit, Astir, ,
shto tek të preferuarat
new offer

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi i Pronës

  Jepet me Qira apartament i përbërë nga dy dhoma, një kuzhinë, dy tualete, korridor, dy ballkone. Ka ndarje funksionale shumë të mirë. Aksesohet nga korridor i bollshëm ku bëhet shpërndarja për në dhomat e gjumit, njëra nga të cilat është me tualet brenda, tualetin e madh, dhe dhomën e ndenjes! Apartamenti është i sapo mobiluar plotësisht me mobilje të reja dhe është i pabanuar më parë. Orientohet Lindje-Jug dhe i ndriçuar natyralisht gjatë gjithë ditës. Apartamenti gjendet në katin e 5-të dhe disponon ashensor.
  Apartamenti është pjesë e kompleksit rezidencial Vila L 2, që dallohet për punime cilësore dhe zhvillimet e modeleve të sukseshme rezidenciale! Kompleksi parashikon të mbarojë punimet në Qershor 2023 por është i banueshëm dhe funksional që tani!
  Ofrohet mundësi parkimi, 1 post makine, në kompleks kundrejt një pagese ekstra!

  Pagesa e qirasë për Apartamentin është 430 Euro/muaji!
  Pagesa e qirasë për 1 Post Parkim është 40 Euro/muaji!

  Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë, na kontaktoni numrin 00355698175262!

  Loading

  Adresa: Bulevardi Kasharit, Astir
  Qyteti:
  Zonë:
  Shteti/Qarkut:
  Zip: 1001
  Vend: Albania
  Id E Pronës: 44721
  Çmimi: 430 Euro / muaji
  Sipërfaqja e Pronës: 110 m2
  Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 110 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 2
  ID E Pronës: 10000
  Kati: 5
  Kate Totale: 9
  Garazh: Po
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  Pamje Panoramike
  Ballkon
  Parket
  Pllaka
  Mobilim
  Kuzhine
  Ashensor
  Parkim

  Listime të Ngjashme

  krahasoni

  Jepet me qira Apartament, 2+1, Xhamllëku, Ti...

  35.000 Lek / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  tualete
  87 m2
  sipërfaqja
  24 Maj, 2023
  krahasoni

  Apartament 2+1 me Qira, Vizion Plus, Don Bos...

  500 Euro / muaji
  2
  dhoma gjumi
  1
  tualete
  104 m2
  sipërfaqja
  21 Maj, 2023
  krahasoni
  new offer

  Jepet me Qira Apartament, Rruga Dervish Hima...

  1.500 Euro / muaji (neto)
  2
  dhoma gjumi
  2
  tualete
  126 m2
  sipërfaqja
  24 Mars, 2023

  Krahasoni