fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

2 Garsoniere në Shitje në Lungomare, Vlora

117.500 Euro
Rruga Dhimitër Konomi,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shiten 2 Apartamente të Tipologjisë Studio / Garsoniere në Ujë të Ftohtë, Vlorë

  Apartamentet janë identikë dhe të bashkëngjitur. Janë secili nga 47 m2 dhe organizohen në një dhomë ndenje/fjetje/gatim, tualet me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga deti.

  Apartamentet ndodhen në kat të 3-të të një objekti 5 katësh, buzë rrugës Dhimitër Konomi, Vlorë. Godina është ndërtuar pas vitit 2010, me punime bashkëkohore dhe standarte cilësore. Qarkullimi bëhet me shkallë të ndriçuara natyralisht dhe nuk ka ashensor.

  Vendodhja e Apartamenteve pranë Detit, shëtitores së Lungomares, Resorteve dhe SPA-ve, natyrës, atraksioneve turistike dhe Restoranteve cilësorë është tepër e kërkuar për shtëpi të dyta në bregdet por edhe si një mundësi investimi për lënien me qira ditore ose afatgjata.

  Apartamentet disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor dhe çertifikatë më vete. Preferohen të shiten të dy bashkë por shiten edhe veç.

  Çmimi është 2500 Euro/m2
  Na kontaktoni për më shumë informacion apo një vizitë në pronë!

  Loading

  Adresa: Rruga Dhimitër Konomi
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 45253
  Çmimi: 117.500 Euro
  Sipërfaqja E Pronës: 47 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 47 m2
  Dhomat: 1
  Dhoma gjumi: 1
  Tualete: 1
  Kati: 3
  Kate Totale: 5
  Garazh: Jo
  Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni