fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostraden Tr. – Dr. me 550mije euro

550.000 euro
Autostrada Tirane-Durres, Kilometri 9, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Shitet nje truall industrial prej 5500m2 qe ndodhet ne krahun e djathte te Autostrades Tirane – Durres, ne Kilometrin e Nente. Ndodhet 250 metra nga Rruga dytesore (Rruga MONUN) dhe shume afer Parkut Industria tek Qafa e Kasharit. Eshte fushe, dhe ka lidhje me rruge te asfaltuar. Ne baze te Planit te Pergjithshem lejohet ndertimi i fabrikave, kapanoneve dhe strukturave te tjera industriale deri ne 4 kate. Koeficenti i Intensitetit eshte 2.6. Eshte lehte e aksesueshme nga shume drejtime.
  Shitet 550 mije euro i padiskutueshem.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Address: Autostrada Tirane-Durres, Kilometri 9
  City:
  Area:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Shqipëri
  Property Id: 44107
  Price: 550.000 euro
  Property Size: 5.400 m2
  Property Lot Size: 0 m2
  Rooms: 0
  Bedrooms: 0
  Bathrooms: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm
  walscore22 / Car-Dependent more details here

  Listime të Ngjashme

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni