fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 2+1 te FRESKU per 67mije euro

67.000 euro
Rruga Muhamet Deliu, Tirane, , ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 97m2 qe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka orientim lindje. Punimet e pallatit jane cilesore. Ndodhen vetem dy hyrje ne kat. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje banje me ndricim natyral dhe nje ballkon. Shkallet e brendshme te pallatit jane gjithashtu me ndricim natyral. Eshte i mobiluar. Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Pallati ndodhet prane TV 2000 sa fillon Rruga e Teleferikut.
Shitet 67mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 310 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Tirane
Qyteti: ,
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43719
Çmimi: 67.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 97 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni