click to enable zoom
duke kërkuar...
Nuk u gjet asnjë kërkim
Shiko Rrugëzimin Satelit Hibrid Terrenin Pozicioni Im Pamje e plotë
Advanced Search

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 toke

120.000 euro
,
shtoje tek të preferuarat

Kris Gerveni

Phone:00355698973149
Email:kris@marsial.com.al

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i pronës

Shitet shtepi e vjeter ne Priske te Madhe me 3000m2 toke te rrethuar dhe te mbjelle me peme te ndryshme. Eshte e vendosur ne nje pozicion me pamje te mrekullueshme te Tiranes. Ka linje elektrike dhe linje uji te pijshem. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash ose shtepi te zakonshme.

Shitet 120 mije euro. Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Qyteti: ,
State/County:
Vendi: Albania
ID e Pronës: 20539
Çmimi: 120.000 euro
Sipërfaqja: 150 m2
Property Lot Size: 3.000 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Bathrooms: 1

Prona të ngjashme

Okazion: Shitet 15 000 m2 truall ne Zonen In...

60 euro/m2
alba-gerveni
Janar 25, 2020

Okazion: Shitet 9373m2 truall ngjitur me Aer...

60 euro/m2
alba-gerveni
Janar 25, 2020

Okazion: Shitet 4000m2 truall ngjitur me Dog...

70 euro/m2
alba-gerveni
Janar 25, 2020

Krahaso