fbpx
Të gjitha veprimet
Të Gjitha
Të gjitha Qytetet
21 Dhjetori
Të gjitha Qarqet/ Shtetet

Pronat e listuara në -21-Dhjetori

krahaso

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kryqezimi...

1.000 euro/muaj
2
dhoma
2
tualete
100 m2
sipërfaqja
February 5, 2022
krahaso

Shitet apartament 2+1 dhe garazh mes Bllokut...

155.000 euro
2
dhoma
2
tualete
108 m2
sipërfaqja
January 27, 2022
krahaso
Kontraktuar

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me ...

850 euro/muaj
3
dhoma
2
tualete
220 m2
sipërfaqja
February 28, 2021
krahaso

Shitet Apartament 3+1 dhe verande tek 21 Dhj...

3
dhoma
2
tualete
163 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
February 8, 2020
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë E para Tjetra

Krahasoni