fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër
Kërkim i Avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Arkivat e Blogut

Ekskluzive – Jepet me qira Njësi shërbimi – Pazari i R...

Njësi Shërbimi tek rreth-rrotullimi i Pazarit të Ri, Sheshi Avni Rustemi! Njësia pozicionohet në katin -0.5 (gjysëm kati nën kuotën e tokës). Ambjeti është totalisht i ndricuar me dritë natyrale. Plan [më shumë]
nga Alban Demirxhiu
Maj 28, 2024
Shitet Apartament Linze

Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

Në ajrin e pastër të Linzës, 20 minuta larg qëndrës së Tiranës, shitet Apartament me Pamje nga Tirana! Apartamenti ndodhet në katin e 4-t, jo të fundit, të një pallati të ri me ashensor. Ai ka një sip [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Maj 26, 2024

Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tiranë

Shiten 4 Apartamente modern 3+1+2+2 tek Kompleksi Akses Tirana, pranë Sheshit Shqiponja, në hyrjen Veri - Perëndimore të Tiranës. Apartamentet organizohen në: - një sallon ndenjeje së bashku me ambjen [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Pri 05, 2024

Shitet Apartament Modern 3+1, Lungomare, Vlorë

Shitet një Apartament modern në Lungomare, Vlorë, vendi ideal për të jetuar dhe investuar në një jetë të larmishme pranë qytetit dhe detit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 145 m². Ai përbëhet nga dy [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Pri 02, 2024

Shitet PRONA ..: Shtepi & dy Magazina

Informacion mbi Vilen: • Sipërfaqja e viles: 197m2/kat. • 3 kate. Organizimi: • Ambient ndenjie. • Ambient gatimi. • 4 Dhoma gjumi. • 3 Tualete. • 3 Ballkone. Cilësime të tjera: • Mobiluar • Punime ci [më shumë]
nga adrian
Mar 19, 2024
Apartament Diellon Residence

Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, Tiranë

APARTAMENTI Shitet Apartament i përbërë nga 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje, 1 tualet, korridor, dhe verandë në katin përdhe të tipologjisë D të Rezidencës Diellon. Apartamenti ka një sipërfaqeprej 65 m [më shumë]
nga Silvana Demirxhiu
Jan 17, 2024

SHITEN 2 DYQANE NE QENDER TE ELBASANIT

100000 Eur per te dy (i diskutueshem) Dyqani 1 :44m2 Dyqani 2 :86m2 - Njesite ndodhen ne Rrugen '25 Nëntori' ne Gonide me biznese te tjera - Te dy dyqanet disponojne tualet dhe kane orientim Jug-Peren [më shumë]
nga azra
Tet 13, 2023

SHITET DUBLEX 3+1 I PA MOBILUAR NE QENDER TE ELBASANIT

Dubleksi organizohet ne dy kate me siperfaqe totale 178m2 dhe perfiton nga nje verande me pamje panoramike prej 161m2 ne katin a dyte, dhe nje ballkon ne katin a pare.Cdo kat ka dhe nga nje tualet te [më shumë]
nga azra
Tet 13, 2023

Shitet Apartament 2+1, Vlorë

Shitet Apartament në një nga zonat më elitare dhe të reja të Vlorës! Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri pallatesh, i cili ofron punime teper cilësore dhe ka ashensor! Ai është totalisht i m [më shumë]
nga marsi@1Admin@2018
Gus 01, 2023
Shitet Shtepi Sauk

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

Shitet shtëpi 1 kat-she pranë Senatoriumit, Sauk, Tiranë. Shtëpia është e përbërë nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine dhe 1 tualet. Gjurma e shtëpise është 144 m2. Trualli i shtëpise është 300 [më shumë]
nga marsi@1Admin@2018
Kor 21, 2023
  • Reset Password

  • Kerkim i Avancuar

  • Këmbe Monedhë

  • Shikime

    Loading

  • Newsletter

    Mund t'ju ndihmojmë më shumë nëse na tregoni per cfare jeni te interesuar!

Krahasoni