fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen Prev Tjetër
Kërkim I Avancuar
Rezultatet e kërkimit tuaj

Arkivat e Blogut

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

Jepen me qira 4 apartamente te reja qe ndodhen ne katin e pare banim. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te sapo te perfunduar. Punimet si brenda ashtu edhe jashte apartamenteve jane shume cilesore. J [më shumë]
nga Kris Gerveni
Nën 10, 2022

Shitet 6 ha Truall Industrial pothuajse ngjitur me Por...

Shitet 6 hektare Truall Industrial pothuajse ngjitur me Porto Romano (projekti i ri). Trualli eshte ne ane te rruges kryesore qe futet ne port. Infrastruktura eshte ne ndertim e siper (rruga, linja el [më shumë]
nga Kris Gerveni
Nën 02, 2022

Shitet 4500m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, Vore me 90...

Shitet nje siperfaqe toke prej 4500m2, vetem 300 metra larg Autostrades Tirane – Durres. Toka lidhet me rruge te gjere te asfaltuar. Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi industrial. Eshte t [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 27, 2022

Shitet 7000m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ne Vore me...

Shitet nje siperfaqe toke prej 7000m2, vetem 400 metra larg Autostrades Tirane – Durres. Toka lidhet me rruge te gjere te asfaltuar. Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi industrial apo nder [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 27, 2022

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

Shitet nje truall shume prane Autostrades Tirane – Durres. Trualli eshte 2800m2 dhe ndodhet ne Zonen Industriale te Qafes se Kasharit. Lejohet ndertimi i kapanoneve dhe fabrikave deri ne 4 kate. [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 21, 2022

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERBEJ

Shitet apartament 2+1 qe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne Rrugen FORTUZI. Pallati eshte ndertuar ne vitin 1995. Siperfaqja e apartamentit eshte 70m2 (ne certifikate eshte 57m2). Apartamenti [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 21, 2022

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mije leke/m2

Shitet 4000m2 toke ne ane te rruges kryesore ne Fortuz, Tirane. Toka ka dalje 40 metra (40 x 100) direkt ne rruge. Eshte fushe dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Ndodhet vetem 2 km nga Rruga Nac [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 14, 2022

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

Shitet 5500m2 toke ne Luginen e Zaranikes, pas Kalase se Petreles. Ndodhet ne mes te pyllit me pisha, ne anen e majte te Lumit Zaranika. Eshte nje Oaz i vertete. I pershtatshem per ndertim vilash dhe [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 14, 2022

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyri, Tirane

Jepet me qira nje apartament i mobiluar ne katin e trete te nje pallati prane Rr. Myslym Shyri. Eshte i pajisur me pajisje elektro-shtepiake cilesore. Ka kondicionere. Ballkoni eshte i mbyllur me vetr [më shumë]
nga Kris Gerveni
Tet 14, 2022

Shitet 10mije m2 truall ne bregdet, Spille, Kavaje me ...

Shitet nje hektar truall ne Spille, Kavaje. Trualli ndodhet ne vijen e pare, ngjitur me pishat dhe me plazhin. Eshte zone e miratuar per ndertim deri ne 2+1 kate. E pershtatshme per ndertim vilash dhe [më shumë]
nga Kris Gerveni
Sht 29, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Kerkim i Avancuar

  • Exchange

  • Shikime

    Shikime Total: 62 , Shikime Sot 2 

Krahasoni