fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, Domje

2.000 euro/muaj
Domje, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje kapanon 800m2 ne Autostraden Tirane-Durres, ne Zonen e Domjes (pas ALBTELEKOM). Kapanoni ka gjatesi 54 metra, gjeresi 14 metra, lartesi 9 metra. Ka ambiente zyrash (ne dy kate) dhe ambiente te tjera te domosdoshme (dhoma, banjo). Ka hapesira parkimi nga te dy krahet (rreth 600m2). Ka akses nga dy rruge te asfaltuara. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Jepet me nje cmim te arsyeshem.
Qiraja mujore eshte 2000 euro/muaj.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 874 , Shikime Sot 2 

Adresë: Domje, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42767
Çmimi: 2.000 euro/muaj
Sipërfaqja e pronës: 800 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.400 m2
Dhoma: 6
Tualete: 3
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Konstruksioni: Steel
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

Krahasoni