fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, Domje

2.000 euro/muaj
Domje, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje kapanon 800m2 ne Autostraden Tirane-Durres, ne Zonen e Domjes (pas ALBTELEKOM). Kapanoni ka gjatesi 54 metra, gjeresi 14 metra, lartesi 9 metra. Ka ambiente zyrash (ne dy kate) dhe ambiente te tjera te domosdoshme (dhoma, banjo). Ka hapesira parkimi nga te dy krahet (rreth 600m2). Ka akses nga dy rruge te asfaltuara. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Jepet me nje cmim te arsyeshem.
Qiraja mujore eshte 2000 euro/muaj.
Per me shume info na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 1,812 , Shikime Sot 2 

Adresa: Domje, Albania
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42767
Çmimi: 2.000 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 800 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.400 m2
Dhomat: 6
Tualete: 3
Kate Totale: 1
Konstruksioni: Steel
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepet me Qira Magazinë 400 m2, Domje, Tiranë

1.500 Euro/muaji
400 m2
sipërfaqja
24 Maj, 2021

Krahasoni