fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Okazion: Shitet 5988m2 truall Industrial prane TOP CHANNEL me 75euro/m2

75 euro per m2
Rruga 7 Nentori, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Okazion: Shitet 5988m2 truall industrial prane TOP CHANNEL. Trualli eshte i sheshte dhe i lire. Ka rruge te dedikuar, dhe eshte parashikuar te ndertohet nje rruge ne ane te parceles, e cila do te mundesoje daljen shkurt ne Autostraden Tirane – Durres. Ndodhet ne Zone Industriale dhe me zhvillim te shpejte. Mund te ndertohen fabrika, zyra, kapanone etj. deri ne 4 kate. Koeficenti i Intensitetit eshte 2.6.
Ka dokumente te rregullta ligjore.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 75euro/m2 i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 126 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga 7 Nentori
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43796
Çmimi: 75 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 5.988 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni