fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Okazion: Shitet 5988m2 truall Industrial prane TOP CHANNEL me 75euro/m2

75 euro per m2
Rruga 7 Nentori, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Okazion: Shitet 5988m2 truall industrial prane TOP CHANNEL. Trualli eshte i sheshte dhe i lire. Ka rruge te dedikuar, dhe eshte parashikuar te ndertohet nje rruge ne ane te parceles, e cila do te mundesoje daljen shkurt ne Autostraden Tirane – Durres. Ndodhet ne Zone Industriale dhe me zhvillim te shpejte. Mund te ndertohen fabrika, zyra, kapanone etj. deri ne 4 kate. Koeficenti i Intensitetit eshte 2.6.
Ka dokumente te rregullta ligjore.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 75euro/m2 i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 292 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga 7 Nentori
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43796
Çmimi: 75 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.988 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni