fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet nje truall 2000m2 ne Prush me 60euro/m2

60 euro per m2
Rruga e Prushit, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje truall 2000m2 ne Prush. Trualli eshte pajisur me leje ndertimi per kapanon 600m2 me lartesi 6 metra te larte. Ka rruge te asfaltuar deri tek trualli. Ka linje elektrike dhe linje uji. Ndodhet nje kilometer larg nga Rruga Nacionale Tirane – Durres (nga Ndroqi).
Shitet me 60 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 323 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga e Prushit, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43806
Çmimi: 60 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 2.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni