fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet nje truall 2000m2 ne Prush me 60euro/m2

60 euro per m2
Rruga e Prushit, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet nje truall 2000m2 ne Prush. Trualli eshte pajisur me leje ndertimi per kapanon 600m2 me lartesi 6 metra te larte. Ka rruge te asfaltuar deri tek trualli. Ka linje elektrike dhe linje uji. Ndodhet nje kilometer larg nga Rruga Nacionale Tirane – Durres (nga Ndroqi).
Shitet me 60 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 160 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga e Prushit, Tirane
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43806
Çmimi: 60 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 2.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni