fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 4000m2 truall prane Top Channel me 100euro/m2

100 euro per m2
Rruga 7 Nentori, Yzberisht Tirane, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 4000m2 truall per ndertim vilash ose per qellime te tjera. Trualli ndodhet ngjitur me Shkollen Kasem Shima, prane Top Channel. Trualli eshte i lire dhe i rrafshte.
Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet me 100 euro/m2
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 215 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga 7 Nentori, Yzberisht Tirane
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43628
Çmimi: 100 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 4.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 4.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni