fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 4000m2 truall prane Top Channel me 100euro/m2

100 euro per m2
Rruga 7 Nentori, Yzberisht Tirane, , ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 4000m2 truall per ndertim vilash ose per qellime te tjera. Trualli ndodhet ngjitur me Shkollen Kasem Shima, prane Top Channel. Trualli eshte i lire dhe i rrafshte.
Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet me 100 euro/m2
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 380 , Shikime Sot 3 

Adresa: Rruga 7 Nentori, Yzberisht Tirane
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43628
Çmimi: 100 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 4.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 4.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni